מנהלת דיגיטל

אודות Lioness שיווק דיגיטלי

מנהלת דיגיטל ששומרת עליכם

היי, אני רויטל אריה, ואחרי שנים של גביה יצירתית מול לקוחות אסטרטגיים והצלחה בניהול יבוא מול ספקים בחו"ל וחברות שילוח בארץ, מצאתי את 'האחד' שלי ובחרתי להיות מנהלת דיגיטל. כבוגרת קורס קופירייטינג (עבודי קריאייטיב) הבנתי שהשיווק זורם לי בדם וההמשך הטבעי היה קורס קידום אתרים, מדיה חברתית וניהול השיווק (מכללת ג‘ון ברייס). 
דמוגרפיה בקטנה: נשואה+3, בוגרת תואר ראשון במדעי החברה (בר אילן), ועולם הצרכים המיוחדים ממקום של העצמה ושילוב יקר לליבי, מאחר ואחי הגדול סובל מפיגור שכלי ובני אוטיסט. כילדת סנדביץ' עם אופי של בכורה, היוזמה והמנהיגות הם חלק מהאופי שלי. 
כידוע, הלביאה (lioness) מייצגת נחישות, הישגיות, ושמירה על החשובים לה. חשוב לי לשמור עליכם במרחב הדיגיטלי ולמקסם את הרווח שלכם לעומת השקעה. במילה lioness נמצאת גם המילה one, המייצגת את הייחודיות של כל לקוח. כמנהלת דיגיטל מקצועית חשוב לי להבין מי הלקוחות שלכם ומה הם מחפשים כדי למצות את מחקר המילים עד תום, להתחיל תהליך אופטימיזציה רק לאחר שהבנתי בוודאות מה חשוב לכם ואיך לדבר דרך האתר שלכם אל הלקוחות שלכם, ובוודאי שלא לשקול קמפיין ממומן לפני שמיצינו את הפוטנציאל האורגני של העסק שלכם. האופטימיזציה מתרחשת לאורך כל הדרך – אני בוחנת את ביצועי האתר לאחר יישום ההמלצות שלי ומסיקה איך הכי כדאי להתקדם ומה ניתן להמשיך לשפר.

האתר שלך מספיק חשוב כדי למנף אותו לכלי שיווק אידאלי עם מנהלת דיגיטל מקצועית

אז אחרי לחיצת ידיים וירטואלית, הגיע הזמן שנדבר וניפגש
צרו איתי קשר
רויטל

Lioness שיווק דיגיטלי
נוכחות עוצמתית בדיגיטל